u3deci - E-shop

Týden legendárních moselských ryzlinků

Schlossberg-smallAKCE PRODLOUŽENA DO KONCE ŘÍJNA!

V měsíci říjnu si Vás dovolujeme pozvat na ochutnávku legendárních moselských ryzlinků. Ve spolupráci s prestižním vinařstvím Freiherr von Schleinitz, Kobern – Gondorf, pro Vás bude připraveno 7 vzorků různých ryzlinků, které toto špičkové vinařství pěstuje na strmých terasovitých stráních nad Moselou. Věříme že “moselské” z vinice Koberner Weissenberg Vás uchvátí stejně jako nás.


cena-zahrnujeDegustační menu:

 

■ VS Riesling Dry, 2011

Kvašení pod 1% obsahu přírodního cukru.Tento Ryzlink velice intenzivně odráží mineralitu břidlicové půdy obou břehů údolí Mosely oblasti Kobern.Teplé klima na strmých terasách a dlouhé vegetační období poskytne vínu nové vzrušující chutě a krásnou ovocnou vůni. Tento suchý ryzlink je ideální partner pro mořské plody.

Alc.: 12.5%
Sladkost <1%

■ VS Risesling dry style, 2012 ESTATE

Tento Ryzlink je vynikající suché bílé víno, které se pěstuje na strmých terasovitých stranách údolí Mosely. Teplé podnebí, dlouhé vegetační období a zvětralé břidlice půdy zajistí vínu  nové vzrušující chutě a voňavé aroma. Tento suchý ryzlink je ideální k uzenému lososu, kuřecímu masu a lehkým těstovinám..
Alc.: 11, 5%
Sladkost: 1,8%

■ VS-Nitor Riesling Dry Kabinett, 2012

Toto suché víno z vinice “Weissenberg” má mnoho ovocných nuancí vůní a zralých minerálních chutí na patře s velmi harmonickým závěrem. Doporučujeme k rybám a lehčím masům.
Alc.: 11,5%
Sladkost <1%
GoldMedal Award: Cena německé agrární komory

 

■ VS-Apollo Rieslig Spatlese, dry style, 2011

Spätlese z vinice Koberner Weissenberg
Je pojmenováno po vzácném motýlu jasoňovi červenookém ( Parnassius apollo), který obývá strmé břidlicové terasy údolí Mosely. Toto jedinečné mikroklima poskytuje ideální podmínky jak pro tohoto vzácného motýla, ale i pro pěstování vyjímečných hroznů Ryzlinku rýnského. Tento suchý ryzlink vykazuje vynikající spektrum elegance s jemnou mineralitou.
Alc.: 12.5%
Sladkost: <2%

 

■ VS-Riesling, 2012 ESTATE

Vypěstováno na strmých terasách údolí Mosely. Toto víno odráží jemnou ovocnou a minerální chuť, protože hrozny měly možnost vývoje během dlouhého vegetačního období na zvětralé břidlicovité půdě. Užijte si toto víno samotné, nebo ve spojení s pikantními jídly či orientální kuchyní.
Alc.: 10%
Sladkost 4%


■ VS-Riesling Kabinett, 2012 Weissenberg

Toto víno z vinice “Weissenberg” nabízí komplexní ovocné aroma s tropickými odstíny a mineralitou čisté břidlice. Doporučujeme k salátům, mořským plodům, drůbeži a lehčím jídlům.
Alc.: 10%
Sladkost <4%
Gold Medal Award: Cena německé agrární komory

 

■ VS-Rieslig Spatlese, 2010, Weissenberg

Spätlese z vinice Weissenberg
Strmé břidlicové terasy poskytují unikátní mikroklima, ideální pro pěstování vyjímečných hroznů Ryzlinku rýnského poskytujících aromatické, chutné víno. Užijte si tento sladší styl vína a to buď samostatně, nebo ve spojení s jídlem.
Alc.: 10, 5%
Sladkost: 6,5%
GoldMedal Award: Cena německé agrární komory

 

info 40x40 Doporučujeme si zavčas zarezervovat místo. Rezervovat můžete těmito způsoby:

 

telefonickymailem

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Váš “u3deci” team

 
 
Facebook