Detail vinařství  >  Maison L.Tramier et Fils
O vinařství

Maison L.Tramier et Fils

Země: Francie

Region: Burgundsko, Beaujolais, Cotes du Rhone , Languedoc

Odkaz na stránky: www.maison-tramier.comVinařství Maison L. Tramier & Fils sídlí v srdci Burgundska, ve vesnici Mercurey. Louis Tramier , inovativní a dynamický muž, založil vlastní vinařský podnik v roce 1842. Rozhodl se usídlit v obci Mercurey , jejíž vína již dlouhodobě získávala skvělou pověst a kde získal slibnou vinici a také jeden z nejlepších sklepů..


V průběhu generací jeho potomci rozšířovali rodinný majetek koupí prestižních pozemků v Musigny, Clos de Vougeot a v dalších známých místech Burgundska. Počátkem šedesátých let , vinařství začalo vyrábět svoje vlastní archivní víno Roncier.


Výsledkem snažení a práce několika generací bylo, že vinařství dosáhlo skvělou pověst a patří mezi top 50 v Burgundsku. Přesto, že si stále udržuje rodinný charakter, pokračuje ve své expanzi a zkvalitňování produkce.


Díky skutečnosti, že nedávno p. Tramier zakoupil další moderní sklepy v Mercurey, kapacita vinařství se více než ztrojnásobila
Vinařství Maison Tramier spojuje tradice s pokrokem. Tradice se díky znalostí dědí z otce na syna, Při respektování tradičních postupů, využívá nejmodernější enologické technologie. Vína jsou stále vyráběna v areálu původních historických budov, s výhledem na vinice v Mercurey a zrají v klenutých sklepích z roku 1830. Jsou jedinými v Mercurey které jsou zcela postaveny ve skále. Tím je zajištěna konstantní teplota a výjimečné podmínky pro stárnutí pro všechny ročníky. Vinařství Maison Tramier nabízí více jak 150 let zkušeností.