u3deci - E-shop

italska-vina-imageDegustace italských vín


Ve čtvrtek 14. listopadu v 19 hodin si Vás dovolujeme pozvat na ochutnávku výborných vín z Itálie. Bude pro Vás připraveno  celkem osm vzorků vín z několika italských vinařství.

 

Cena degustačního menu:  199 Kč

V ceně je zahrnuto 8 vzorků vína


Bezprostředně po degustaci můžete nakoupit veškerá italská vína se slevou 10%!

 

Degustační menu:

 

 

ikona-vino Prosecco „Colli Trevigiana“ Frizzante DOC, Suché Vinařství: Saccheto Oblast:Veneto Odrůda:Glera Ukázkové Prosecco ze svahů (Colli – pahorek) oblasti Trevigiana. Dokonalé, čerstvé, suché a jemně šumivé s decentní kyselostí. Nádherná ovocnost je okořeněna minerální strukturou.

2012

 

ikona-vino Pinot Grigio del Veneto, L’Elfo“ IGT, Suché   Vinařství: Saccheto Oblast: VenetoOdrůda: Pinot Gris Je to velice jemné víno s vyrovnanou ovocností, vyváženou kyselinou a elegancí. Vůní připomíná citrónové květy.

2012

  

ikona-vino  Gavi DOCG, Gavi del Comune di Gavi,  Suché Vinařství: Bersanno Piemonte Odrůda: Cortese Vůně zralého bílého ovoce, bílých třešní a jablek s jemnými tóny koření a vanilky. V chuti plné, obsáhlé a bohaté víno s výraznou   kyselinou a pevnou strukturou. Dlouhý závěr s aroma zralých rynglí, citrusů,  zelených jablek a mandlí.

2011

  

ikona-vino Chianti DOCG, Villa Nieri, Suché Vinařství: Villa Toscana, ToskánskoOdrůda: Sangiovese, Trebiano, Canaiolo Vůně je typická regionu Chianti, ovocná, připomínající  třešně, višně a harmonicky přechází až do višňového džemu. V chuti je to čerstvé, lehké až středně plné, nekomplikované a šťavnaté víno. Aroma třešní a černého peckovitého ovoce.

2010

  

ikona-vino Cabernet Sauvign „Il Satiro“ IGT, Suché Vinařství: Saccheto Oblast: VenetoOdrůda: Cabernet Sauvignon Má tmavou, lesklou barvu s fialovými odlesky. Charakteristická vůně s rozpoznatelnými tóny kmínu, vanilky, pepře a dubovosti. Chuť je výrazná, ale harmonická s měkkou tříslovinou. Tóny   lékořice, černého rybízu a černého koření v kombinaci s příjemnou tříslovinou a poměrně dlouhým závěrem.

2011

  

ikona-vino  Barbera d’Asti DOC, Costalunga,  Suché Vinařství: Bersano Oblast: PiemonteOdrůda: Barbera Hezká, ovocná vůně s tóny třešní a višní. Šťavnatá chuť s příjemně zakomponovanými kyselinami a jadrnějšími tříslovinami, s tóny peckovitého ovoce v závěru. Srdnaté víno s bohatým buketem a plnou chutí.

2011

  

ikona-vino Prunotto Barbera d’Asti DOCG,„Fiulot“, Suché Vinařství: Antinori Oblast: PiemonteOdrůda: Barbera Malolaktická fermentace v dřevěných sudech, následně  několik měsíců zrání v nerezových tancích. Intenzivní, rubínově červená barva. Lehké, svěží, mladé a ovocné víno s tóny třešní a švestek.

2012

 

ikona-vino „Santagostino Baglio Soria“ Nero d’Avola,  Sicilia IGT, Suché Vinařství: FiriattoOblast: Sicilia Odrůda: Nero d’Avola, Syrah Ve vůni je intenzivní, kořenité s tóny lékořice, čerstvého chleba a višňového koláče. Extraktivní, šťavnatá, teplá a ovocná chuť s dobře zakomponovanou tříslovinou. V delším závěru aroma sladkého koření peckovin a čokolády.Víno zrálo 8 měsíců v sudech z amerického dubu.

2010info 40x40
 Doporučujeme si zavčas zarezervovat místo. Rezervovat můžete těmito způsoby:

 

telefonicky-opravamailem

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Váš „u3deci“ team

 

 

 
 
Facebook