u3deci - E-shop

 o nás

 

„u3deci“ je prodejna špičkových vín

součástí našeho vinného baru je prodejna vín, kde jsme pro Vás připravili bohatou nabídku vín nejen našich moravských vinařů, ale i vinařství ze všech koutů světa v různých cenových kategoriích. Věříme, že si u nás vždy vyberete to “své” víno a budeme se snažit, aby Vás jeho cena vždy příjemně překvapila. Sledujte naše akční nabídky na našich stánkách. Máte-li zájem dostávat naše akční nabídky a slevy e-mailem, klikněte ZDE.

„u3deci“ si vychutnáte skvělou kávu

co takhle zpomalit či se alespoň na chvíli zastavit a vychutnat si odpočinek? V kavárně u3deci si pochutnáte na dnes již legendární italské kávě Musetti. Nejen, že pochází z Itálie, ale tvoří přímo italskou kulturu a „místní kávičkáři“ na ni nedají dopustit. Právem proto patří mezi světovou špičku. Spojení té nejkvalitnější kávy, lahodné pěny a množství více či méně výrazných chutí Vás jednoduše dostane. Je libo ke kávě výborný štrúdl či koláček? Samozřejmostí je Wi-fi připojení zdarma.

 „u3deci“ je vinný bar

u nás můžete ochutnat každý den desítky různých druhů vín z celého světa a to i po skleničce. Název našeho baru Vás však nijak v konzumaci nesvazuje, dáte-li si více jak tři deci, budeme jenom rádi. Moderní, originální a útulný interiér umožní vychutnat si lahodné víno v příjemném prostředí.

„u3deci“ si můžete vybrat z bohatého výběru delikates a pochutin

k dobrému vínu patří i patřičné delikatesy. Připravili jsme bohatý výběr pochutin, jako jsou skvělé sýry či lahodné sušené produkty z vepřové kýty, delikátní paštiky, rilety a teriny, a také skvělé olivy. Pravidelně pro Vás připravujeme také čerstvé chlebíčky a oblíbené jednohubky. Jistě si vyberete, které se hodí právě k tomu vínu, které si vychutnáváte.

e-obchod vínem „u3deci“

v nabídce našeho internetového obchodu vínem naleznete převážně vína těch vinařství, které exkluzívně zastupujeme na českém trhu. Máme zde skvělá vína našich partnerů z Alsaska, Burgundska, Provence, Bordeaux, Cote du Rhone a dalších. Může se však stát, že zde naleznete i některá mimořádně zajímavá vína ostatních prodejců, o něž se s Vámi prostě musíme podělit. Veškerá uvedená vína Vám rádi otevřeme a můžete je ochutnat v našem vinném baru… Náš e-shop s vínem uspokojí zejména milovníky kvalitních francouzských, německých a moravských vín.

 
 
Facebook