Kontakty

Chateau St Jacques d'Albas, Albas Rouge, AOP Minervois, 2018

Chateau St Jacques d'Albas, Albas Rouge, AOP Minervois, 2018

Chateau St Jacques d'Albas, Albas Rouge, AOP Minervois, 2018

Vaše cena včetně DPH 350,00 Kč 289,26 Kč bez DPH 21% Kód: i000190
ks  

Rodinné vinařství Château St Jacques d'Albas, které se nachází v Minervois, svůdném regionu na západě francouzského Languedocu, zasunutém mezi středověkým městem Carcassonne, Montagne Noire a Canal du Midi. Na svých 26ha vinic vyrábí působivá vína.
Těží z polosuchého středomořského podnebí, Jílovitá a pískovcová půda,. Vinice jsou spravované metodou Cousinié (organická hnojiva a předepsané minerální postřikové aplikace dle analýzy půdy a listů) a při převodu na ekologickou značku. Hospodaření s půdou vylučuje použití chemických přípravků proti plevelům. Nízké výnosy (30-40 hl / ha), ruční sběr, tradiční fermentace v temperovaných nerezových nádržích k uchování čerstvého ovocného charakteru vína. Částečné zrání v dubových sudech.

Albas Rouge je směsí odrůd Syrah 57%, Grenache 43%,. Svádí tóny červených plodů a lékořice a na patře je hladké a velkorysé; je to opravdové Minervois. Granátové jablko a kořeněná červená švestka. Bylina podobná levanduli. Červené a černé ovoce s trochou anýzu. Skvělé s grilovaným jídlem a kořeněnými pokrmy.

Alkohol 14,5%
0,75l
suché

u3Deci.cz » Eshop » Vína podle oblasti » Francie » Chateau St Jacques d'Albas, Minervois, Languedoc » Chateau St Jacques d'Albas, Albas Rouge, AOP Minervois, 2018

Potvrzení plnoletosti.

Omlouváme se za toto vyrušení a zdržení, ale musíme se vás zeptat. Vstupujete na stránky obsahující alkoholické nápoje. Ze zákona je přístup k těmto produktům podmíněn vaší plnoletostí.

Souhlasem potvrzujete, že je vám víc jak 18 let.

(a nebojte, toto oznámení vám po vašem souhlasu zobrazíme zase až za rok)

souhlasím   odejít