Kontakty

Chateau St Jacques d'Albas,La Chapelle, AOP Minervois, 2015

Chateau St Jacques d'Albas,La Chapelle, AOP Minervois, 2015

Chateau St Jacques d'Albas,La Chapelle, AOP Minervois, 2015

Vaše cena včetně DPH 699,00 Kč 577,69 Kč bez DPH 21% Kód: i000189
ks  

Rodinné vinařství Château St Jacques d'Albas, které se nachází v Minervois, svůdném regionu na západě francouzského Languedocu, zasunutém mezi středověkým městem Carcassonne, Montagne Noire a Canal du Midi. Na svých 26ha vinic vyrábí působivá vína.
Těží z polosuchého středomořského podnebí, Jílovitá a pískovcová půda,. Vinice jsou spravované metodou Cousinié (organická hnojiva a předepsané minerální postřikové aplikace dle analýzy půdy a listů) a při převodu na ekologickou značku. Hospodaření s půdou vylučuje použití chemických přípravků proti plevelům. Nízké výnosy (30 hl / ha), ruční sběr, tradiční kvašení, zrání v dubových sudech po dobu 18 měsíců. 30% nový dub, 70% 1,2 a 3leté sudy.

La Chapelle je vlajkovou lodí vinařství. Je směsí odrůd Syrah 95%, Grenache Noir 5%. Svádí tóny červených plodů a lékořice a na patře je hladké a velkorysé; je to opravdové Minervois. Bohatá a komplexní vůně černého ovoce, kůže, tabáku a koření. Víno s dlouhou životností pro zvláštní příležitosti.

Alkohol 14,5%
0,75l
suché

u3Deci.cz » Eshop » Vína podle oblasti » Francie » Chateau St Jacques d'Albas, Minervois, Languedoc » Chateau St Jacques d'Albas,La Chapelle, AOP Minervois, 2015

Potvrzení plnoletosti.

Omlouváme se za toto vyrušení a zdržení, ale musíme se vás zeptat. Vstupujete na stránky obsahující alkoholické nápoje. Ze zákona je přístup k těmto produktům podmíněn vaší plnoletostí.

Souhlasem potvrzujete, že je vám víc jak 18 let.

(a nebojte, toto oznámení vám po vašem souhlasu zobrazíme zase až za rok)

souhlasím   odejít