Kontakty

Egri Bikavér, vinařství Bolyki

Egri Bikavér, vinařství Bolyki

Egri Bikavér, vinařství Bolyki

Kategorie:

Vaše cena včetně DPH 249,00 Kč 205,79 Kč bez DPH 21% Kód: i000032
ks  

Název Bikavér nebo Býčí krev může být používán pouze ve vinařských oblastech Eger a Szekszárd a musí být úředně registrován.Víno Bikavér musí zrát v dubovém sudu min.6 měsíců.
Nejdůležitější odrůdy, které mohou být použity pro Býčí krev, rostou na původně vulkanické půdě smíšené se štěrkem, kamenem a tufou. Jedná se o Kékfrankos, Kadarku, Merlot, Syrah, Cabernet frank, Zweigelt, Menoir, Blauburger a Pinot noir. Víno by nemělo obsahovat více než 50% jedné odrůdy. Býčí krev je v prvních několika letech velmi silné tmavě červené víno, které se zráním postupně zjemňuje. Chuť Bikavéru nebo Býčí krve je kořeněná, ovocná a expresivní.
Vinice: Öreghegy, Síkhegy, Középbérc
Bolyki Egri Bikavér "Býčí krev"

Krásný tradiční  Egri Bikavér také známý jako "Býčí krev". Tato  je vyrobena ze šesti odrůd, z nichž Kékfrankos tvoří nejvýznamnější část. (Kékfrankos, Cabernet Franc, Merlot, Zweigelt, Blauburger, Portugeiser)
Plná, silná a temperamentní chuť plná ovoce, bylinek, koření a jasných tónů dřeva. Bohaté aroma červeného ovoce, koření, vanilky a tónů fialek. Dokonale vyvážené víno s kyselinami, tříslovinami a chuťovými tóny umocněnými  zráním v dubových sudech. Maďarská vína jsou stále na vzestupu a kvalita se neustále zlepšuje.

u3Deci.cz » Eshop » Vína podle oblasti » Maďarsko » Eger » Egri Bikavér, vinařství Bolyki

Potvrzení plnoletosti.

Omlouváme se za toto vyrušení a zdržení, ale musíme se vás zeptat. Vstupujete na stránky obsahující alkoholické nápoje. Ze zákona je přístup k těmto produktům podmíněn vaší plnoletostí.

Souhlasem potvrzujete, že je vám víc jak 18 let.

(a nebojte, toto oznámení vám po vašem souhlasu zobrazíme zase až za rok)

souhlasím   odejít