O nás

Máme rádi
víno

A procestovali jsme za ním světa kraj.
Víno je naše vášeň.

u 3 deci je vinný bar

u nás můžete ochutnat každý den desítky různých druhů vín z celého světa a to i po skleničce. Název našeho baru Vás však nijak v konzumaci nesvazuje, dáte-li si však více jak tři deci, budeme jenom rádi. Moderní, originální a útulný interiér umožní vychutnat si lahodné víno v příjemném prostředí.

u 3 deci je prodejna špičkových vín

součástí našeho vinného baru je prodejna vín, kde jsme pro Vás připravili bohatou nabídku vín nejen našich moravských vinařů, ale i vinařství ze všech koutů světa v různých cenových kategoriích. Věříme, že si u nás vždy vyberete to „své“ víno a budeme se snažit, aby Vás jeho cena vždy příjemně překvapila. Sledujte naše akční nabídky na našich stánkách.

u 3 deci si můžete vybrat z bohatého výběru delikates a pochutin

k dobrému vínu patří i patřičné delikatesy. Připravili jsme bohatý výběr pochutin, jako jsou skvělé sýry, sušená či uzená masa a také skvělé olivy. Samozřejmostí je Wi-fi připojení zdarma.

u 3 deci je e-obchod vínem

v nabídce našeho internetového obchodu vínem naleznete převážně vína těch vinařství, které exkluzívně zastupujeme na českém trhu. Máme zde skvělá vína našich partnerů z Alsaska, Burgundska, Languedocu, Cotes du Rhone, vína z německých oblastí Mosel, Pfalz, skvělých maďarských vín z Villány, Tokaje atd. Nesmíme samozřejmě zapomenout na výborná vína ze Sicílie, Apulie, skvělá prosecca z Valdobbiadene a dalších. Může se však stát, že zde naleznete i některá zajímavá vína moravských vinařů, o něž se s Vámi prostě musíme podělit. Veškerá uvedená vína Vám rádi otevřeme a můžete je ochutnat v našem vinném baru… Náš e-shop s vínem uspokojí zejména milovníky kvalitních francouzských, německých, maďarských a moravských vín.

Objekt OBZOR
je pro nás nostalgie…

Nový Obzor kopíruje půdorysy bývalého obchodního centra Obzor, které bylo postaveno v roce 1968 na návrh architekta Viktora Rudiše. Součástí komplexu je stávající veřejné atrium se sochou Mrtvého ptáka, jejíž autorem je Ladislav Martínek. Kdo z Lesné zná bývalý Obzor, tak ví, že tradice kulečníku a dobré společnosti u dobrého pití se snažíme jako patrioti stále držet.

Obchodní centrum Obzor, Brno Lesná
Obchodní centrum Obzor, Brno Lesná
u3Deci.cz » O nás