Kontakty

Roche Audran, Cotes du Rhone Villages, Marius, AOC 2016

Roche Audran, Cotes du Rhone Villages, Marius, AOC 2016

Roche Audran, Cotes du Rhone Villages, Marius, AOC 2016

Vaše cena včetně DPH 350,00 Kč 289,26 Kč bez DPH 21% Kód: i000145
ks  

AOC Cotes du Rhone Villages
Odrůda: 80% Grenache, 20% Syrah
Terroir : VISAN, : 7,5 hectares, 35 hl/ha, 60 years.
Tato vinice,se nachází na západ od vesnice Visan, v nadmořské výšce 140 m.. Je to velmi vyprahlá lokalita je složen z více než 60 % kamenů. Na tento jílovo, vápencovo písčitý terroir jsme sázeli Grenache na půdách s červeno hnědé zabarvení a Syrah na tmavě hnědých půdách. Vinice jsou obklopeny přirozenou vegetací, včetně zelených dubů, svída, hloh, tymián….. "From the heart of the garrigue, this cuvée is the fruit of the best plots of the VISAN terroir".
Odrůda Grenache dává vínu jeho strukturu, zatímco Syrah přidá vynikající vůni. Vyznačuje se velmi konstantní kvalitou ročníků.
Charakter: červené suché, barva :Deep black cherry colour. Víno je vyvážené a je precizně strukturované, s jemnými taniny.. Je bohaté na aroma černého bobulového ovoce, s kořenitými tóny a vůněmi tymiánu a rozmarínu. Fermentace a zrání proběhlo 12 měsíců v 5.000 litrových dubových sudech.
Biodynamická produkce.
Doporučujeme: Podává se při teplotě 18 °, samostatně nebo s jídlem.
Suché
Alkohol: 14,5%
0,75l

u3Deci.cz » Eshop » Vína podle oblasti » Francie » Domaine Roche Audran, Cotes du Rhone » Roche Audran, Cotes du Rhone Villages, Marius, AOC 2016

Potvrzení plnoletosti.

Omlouváme se za toto vyrušení a zdržení, ale musíme se vás zeptat. Vstupujete na stránky obsahující alkoholické nápoje. Ze zákona je přístup k těmto produktům podmíněn vaší plnoletostí.

Souhlasem potvrzujete, že je vám víc jak 18 let.

(a nebojte, toto oznámení vám po vašem souhlasu zobrazíme zase až za rok)

souhlasím   odejít