Kontakty

TRAMIER, ROCAREL červené "bag in box" 10litrů

TRAMIER, ROCAREL červené "bag in box" 10litrů

TRAMIER, ROCAREL červené "bag in box" 10litrů

Vaše cena včetně DPH 999,00 Kč 825,62 Kč bez DPH 21% Kód: i000072
ks  

Chystáte se na dovolenou k moři, na hory, chalupu či jiný pobyt mimo domov? Čekáte větší společnost a nechcete se tahat s těžkými láhvemi vína? Pro tento účel jsme pro Vás připravili novinku v našem sortimentu: 10 l balení vína formou Bag in Box. Balení vína systémem "bag in box" představuje moderní trend balení, skladování a přepravy kvalitních vín. Balící systém je tvořen dvojitým flexibilním vakem který chrání a zároveň konzervuje obsah. Uzávěr umožňuje snadné vypouštění (nalévání) vína. Celý vak je uložen v kartónu pro snadnou manipulaci a fixaci uzávěru při nálevání. Uzávěr zabraňuje pronikání vzduchu dovnitř, což umožňuje zaručit stejnou kvalitu vína po dobu 3 měsíců od data prvního otevření.
Toto červené víno nabízí snadné pití  a stálou kvalitu ročníků.
Charakter: má ovocnou chuť, dobrou strukturu s velmi jemnou kyselinku, ovocnou vůni a příjemný konec. Díky svému potenciálu k uskladnění, může být toto víno až 10 let v dobrém sklepě, a získá mnohem více strukturovanosti a komplexnější aroma, které ještě zvyšuje jeho kvalitu.
Doporučujeme:  Nejlepší je při teplotě 16-18 °, vhodné k různým lahůdkám, masům a sýrům.
Suché

u3Deci.cz » Eshop » Vína podle oblasti » Francie » Vinařství Maison L. Tramier et Fils (Burgundsko) » TRAMIER, ROCAREL červené "bag in box" 10litrů