Kontakty

Cantine Settesoli, Nero d'Avola, Mandrarossa

Cantine Settesoli, Nero d'Avola, Mandrarossa

Cantine Settesoli, Nero d'Avola, Mandrarossa

Vaše cena včetně DPH 259,00 Kč 214,05 Kč bez DPH 21% Kód: i000173
ks  

Nero d'Avola
Sicilia – Denominazione di Origine Controllata

Organické starověké odrůdy pěstované typicky ve vnitrozemí v kopcovitém terénu. Hrozny Nero d'Avola vyjadřují veškerý sicilský terroir. Ručně sklizené v malých bednách zbavené stonků a macerované při kontrolované teplotě mezi 24 až 27 ° C. Stárnutí probíhá v nádobách z nerezové oceli a francouzských dubových sudech po dobu 6 měsíců. Skladuje se jeden měsíc v láhvi před uvedením na trh.
Hrozny sklizené mezi 10 až 20 září.

Toto víno má intenzivní rubínovou barvu. Vyznačuje se výraznou vůní se silnými tóny červeného ovoce v dokonalé harmonii s tóny koření a vanilky. Je bohatá, bohatá a vytrvalá na patře s výraznou, ale příjemnou notou čerstvosti, která je typická pro tuto odrůdu. Je ideální s chřestovými pokrmy, polévkami a grilovanými paprikami.
Suché
Alkohol:14%
0,75

u3Deci.cz » Eshop » Vína podle oblasti » Itálie » Cantine Settesoli, Sicilie » Cantine Settesoli, Nero d'Avola, Mandrarossa

Potvrzení plnoletosti.

Omlouváme se za toto vyrušení a zdržení, ale musíme se vás zeptat. Vstupujete na stránky obsahující alkoholické nápoje. Ze zákona je přístup k těmto produktům podmíněn vaší plnoletostí.

Souhlasem potvrzujete, že je vám víc jak 18 let.

(a nebojte, toto oznámení vám po vašem souhlasu zobrazíme zase až za rok)

souhlasím   odejít