Kontakty

Roche Audran, Cotes du Rhone Villages, Visan AOC 2018

Roche Audran, Cotes du Rhone Villages, Visan AOC 2018

Roche Audran, Cotes du Rhone Villages, Visan AOC 2018

Vaše cena včetně DPH 249,00 Kč 205,79 Kč bez DPH 21% Kód: i000144
ks  

AOC Cotes du Rhone Villages
Odrůda:60% Grenache, 40% Syrah,
Terroir : VISAN, : 7,5 ha, 35 hl/ha, 60 let.
Tato vinice,se nachází na západ od vesnice Visan, v nadmořské výšce 140 m.. Je to velmi vyprahlá lokalita je složen z více než 60 % kamenů. Na tento jílovo, vápencovo písčité terroir jsme sázeli Grenache na půdách s červeno hnědé zabarvení a Syrah na tmavě hnědých půdách. Vinice jsou obklopeny přirozenou vegetac9, včetně zelených dubů, svída, hloh, tymián….
. Odrůda Grenache dává vínu jeho strukturu, zatímco Syrah přidá vynikající vůni. Vyznačuje se velmi konstantní kvalitou ročníků. Charakter: barva černých třešní , charakteristické zajímavou vúní černého rybízu a aromatikou "garrigue" (aroma"provensálskych bylinek", bílý pepř). Protože fermentace a zrání proběhlo v betonových tancích po dobu 6 měsíců (bez jakéhokoli použití dřeva), víno má čistě odrůdový charakter (velmi ovocné a šťavnaté až marmeládové), kořeněná dochuť a sametová textura, se zachovanou svěžestí s vyšším podílem minerality než u Côtes du Rhône Tradition. Lahvuje se na jaře.
Archivace:3-4 roky Podává se: 18°C
Biodynamická produkce
Suché
Alkohol: 13.5%
0,75

u3Deci.cz » Eshop » Vína podle oblasti » Francie » Domaine Roche Audran, Cotes du Rhone » Roche Audran, Cotes du Rhone Villages, Visan AOC 2018

Potvrzení plnoletosti.

Omlouváme se za toto vyrušení a zdržení, ale musíme se vás zeptat. Vstupujete na stránky obsahující alkoholické nápoje. Ze zákona je přístup k těmto produktům podmíněn vaší plnoletostí.

Souhlasem potvrzujete, že je vám víc jak 18 let.

(a nebojte, toto oznámení vám po vašem souhlasu zobrazíme zase až za rok)

souhlasím   odejít