Kontakty

Tramier, ROCAREL růžové "bag in box" 10 litrů

Tramier, ROCAREL růžové "bag in box" 10 litrů

Tramier, ROCAREL růžové "bag in box" 10 litrů

Vaše cena včetně DPH 999,00 Kč 825,62 Kč bez DPH 21% Kód: i000121
ks  

Chystáte se na dovolenou k moři, na hory, chalupu či jiný pobyt mimo domov? Čekáte větší společnost a nechcete se tahat s těžkými láhvemi vína? Pro tento účel jsme pro Vás připravili novinku v našem sortimentu: 10 l balení vína formou Bag in Box. Balení vína systémem "bag in box" představuje moderní trend balení, skladování a přepravy kvalitních vín. Balící systém je tvořen dvojitým flexibilním vakem který chrání a zároveň konzervuje obsah. Uzávěr umožňuje snadné vypouštění (nalévání) vína. Celý vak je uložen v kartónu pro snadnou manipulaci a fixaci uzávěru při nalévání. Uzávěr zabraňuje pronikání vzduchu dovnitř, což umožňuje zaručit stejnou kvalitu vína po dobu 3 měsíců od data prvního otevření.
Toto růžové víno nabízí snadné pití a stálou kvalitu ročníků.
Charakter: má ovocnou chuť, dobrou strukturu s velmi jemnou kyselinku, ovocnou vůni a příjemný konec.
Suché

u3Deci.cz » Eshop » Vína podle oblasti » Francie » Vinařství Maison L. Tramier et Fils (Burgundsko) » Tramier, ROCAREL růžové "bag in box" 10 litrů

Potvrzení plnoletosti.

Omlouváme se za toto vyrušení a zdržení, ale musíme se vás zeptat. Vstupujete na stránky obsahující alkoholické nápoje. Ze zákona je přístup k těmto produktům podmíněn vaší plnoletostí.

Souhlasem potvrzujete, že je vám víc jak 18 let.

(a nebojte, toto oznámení vám po vašem souhlasu zobrazíme zase až za rok)

souhlasím   odejít