Kontakty

Weingut Blesius, Graacher Domprobst Riesling, trocken 2020

Weingut Blesius, Graacher Domprobst Riesling, trocken 2020

Weingut Blesius, Graacher Domprobst Riesling, trocken 2020

Vaše cena včetně DPH 299,00 Kč 247,11 Kč bez DPH 21% Kód: i000241
ks  

Úžasný ryzlink z prestižní vinice Domprobst, Graach

Graacher Domprobst je skvělým místem a právem. Ještě před rokem 1800 bylo známo, že se zde rodí špičková vína. Jméno Domprobst lze vysledovat až do doby, kdy vína z nejlepších vinic byly dodávány na probošt Trierské katedrály. Graacher Domprobst má sklon až 70% s optimální orientací na jihozápad. Svou polohou jsou vinice chráněny před větrem a mrazem, což umožňuje velmi dlouhou dobu zrání.
Hluboká břidlicová půda, v níž dominují jílové minerály, spolu s mikroklimatickými podmínkami umožňují vytváření nejjemnějších ovocných aroma a úžasné minerality. Vína doplněná jemnou ovocnou kyselinkou nás vedou k neuvěřitelnému potěšení.

Velice jemná vůně bylinek, sušených meruněk a bílých květů. Na chuti je minerální, s elegantní kyselinkou, chutí peckového ovoce a kandované pomerančové kůry. Je to úžasně svěží víno s dlouhou a příjemnou dochutí.
Zbytkový cukr: 5 g/l
Alkohol: 12%
Suché
0,75l

u3Deci.cz » Eshop » Vína podle oblasti » Německo » Weingut Blesius, Graach, Mosel » Weingut Blesius, Graacher Domprobst Riesling, trocken 2020

Potvrzení plnoletosti.

Omlouváme se za toto vyrušení a zdržení, ale musíme se vás zeptat. Vstupujete na stránky obsahující alkoholické nápoje. Ze zákona je přístup k těmto produktům podmíněn vaší plnoletostí.

Souhlasem potvrzujete, že je vám víc jak 18 let.

(a nebojte, toto oznámení vám po vašem souhlasu zobrazíme zase až za rok)

souhlasím   odejít